Szkolenia otwarte

Co wyróżnia nasze szkolenia?

Duża dawka praktycznej wiedzy

Małe grupy max. 12 osób

Szkolenie w formie warsztatów

Dostosowane do potrzeb branży wet.

Certyfikowani Trenerzy Biznesu

Narzędzia i praca na przypadkach

Znajdź szkolenie otwarte dla siebie

Wkrótce nowy termin!

Zarządzanie zespołem w praktyce weterynaryjnej

Poznań

2 dni

max. 10 osób

Wkrótce termin!

Sprzedaż usług i obsługa klienta

Poznań

1 dzień

max. 10 osób

Dla kogo są nasze szkolenia?

Właściciele praktyk wet.

Dla właścicieli polecamy szkolenia otwarte, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu zarządzania zespołem oraz praktyką.

Lekarze i personel praktyki

Realizujemy szkolenia z umiejętności obsługi klientów oraz sprzedaży usług weterynaryjnych w formie szkolenia otwartego.

Zespół praktyki wet.

Projektujemy dopasowane warsztaty dla zespołów praktyki wet. z zakresu pracy i komunikacji zespołowej.

Co o nas mówią?

Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Jakuba Ratajczaka jako trenera i konsultanta biznesowego. Jakub dokładnie zbadał potrzeby przychodni weterynaryjnej, a następnie dostosował swoje działania i rekomendacje. W ramach naszej współpracy, Jakub przeprowadził warsztaty pt. „delegowanie zadań i rozwój pracowników przychodni weterynaryjnej" dla naszego zespołu .
lek. wet. Daniel Kiljański
Właściciel Przychodni Weterynaryjnej Agrivet
5/5
Jakub ma profesjonalne podejście do wsparcia w zarządzaniu praktyką weterynaryjną. Jego wartościowe doradztwo i szkolenie pomogło mi w rozwiązaniu problemów związanych z codziennym zarządzaniem. Zdecydowanie polecam!


lek. wet. Dariusz Filipiński
Właściciel Przychodni Weterynaryjnej Filipiński
5/5

Najczęściej zadawane pytania

Nic. Wszystkie niezbędne materiały otrzymasz na szkoleniu.

Na to pytanie chętnie odpowiemy, dlatego skontaktuj się z nami poprzez maila lub telefonicznie, szczegóły znajdziesz w zakładce kontakt 🙂

Konsultacje mogą odbyć telefonicznie, online lub w Poznaniu. Zalecamy, aby skonsultować się, gdy rozpocznie wprowadzać działania wypracowane na szkoleniu. Możesz również skonsultować się w dowolnym momencie w razie potrzeby. Masz rok od zakończenia szkolenia.

Oczywiście. Zapisując się z osobą z Twojej praktyki lub znajomym otrzymacie 10% rabatu każdy na to szkolenie. Jeżeli zapisze się osoba z Twojego polecenia również otrzymacie po 10% rabatu na szkolenie.